Serdecznie zapraszamy do 2. edycji „Narodowej Reprezentacji Akademickiej”, która umożliwia równoległe realizowanie kariery sportowej i nauki akademickiej.

Dzięki programowi studiujący sportowcy mogą otrzymać dofinansowanie na organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych. Program jest finansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Jeśli jesteś czynnym sportowcem-studentem i spełniasz jedno z poniższych kryteriów:

• Jesteś medalistą Igrzysk Olimpijskich lub igrzysk europejskich lub mistrzostw świata seniorów lub mistrzostw Europy seniorów w sportach olimpijskich; a w przypadku osób z niepełnosprawnością  medalistą Igrzysk Paraolimpijskich lub mistrzostw świata lub mistrzostw Europy w sportach paraolimpijskich; w przypadku osób niedosłyszących – medalistą igrzysk głuchych lub mistrzostw świata lub mistrzostw Europy głuchych w sportach objętych programem igrzysk głuchych;
  • Znajdujesz się w grupie szkolenia olimpijskiego A1 i A2;
  • Jesteś medalistą uniwersjad i akademickich mistrzostw świata – z tym, że do ukończenia 30 roku życia;
  • posiadasz aktualną międzynarodową klasę mistrzowską (MM) – z tym, że do ukończenia 30 roku życia;
  • posiadasz aktualną klasę mistrzowską (M) – z tym, że do ukończenia 30 roku życia.

W przypadku kryterium wiekowego wsparciem będzie objęty student-sportowiec, który na dzień 1 stycznia roku, na który uczelnia będzie wnioskować o środki finansowe, nie ukończy 30 roku życia.

Prosimy o kontakt z właściwym prodziekanem do dnia 10.11.2020:

• Wydział Fizjoterapii– dr Dorota Wójtowicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
  • Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu – dr hab. Jarosław Domaradzki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Należy podać:

• Imię i nazwisko